ایمپلنت اقساطی و ارزان

ایمپلنت ارزان

ما خدمات تخصصی و درجه یک در سطح اروپا را به شما ارائه میکنیم . ایمپلنت ارزان که میتوانید از کلینیک یاس دریافت نمایید اگر در سطح کیفی یکسان با سایر همکاران و مراکز مشابه قیاس شود کاملا از نظر قیمتی جژئ پایین ترین تعرفه های ارائه خدمات کاشت دندان در تهران میباشد.

ایمپلنت ارزان

ولی متاسفانه برخی از همکاران با تبلیغ ایمپلنت ارزان عملا بیماران را درگیر مشکلات فراوان پس از انجام ایمپلنت دندان میکنند که توصیه میشود قبل از اقدام برای دریافت خدمات حتما با چنید پزشک متخصص مشورت نمایید.

ایمپلنت اقساطی

در این مرکز خدمات ایمپلنت اقساطی با شرایط توافقی بین پزشک و کلینیک ارائه میشود . اگر شما هم نیازمند انجام ایمپلنت فوری هستید ولی در حاضر امکان پرداخت یکجای هزینه ایمپلنت را ندارید میتوانید بصورت حضوری به محل کلینیک مراجعه کنید و بعد از مشاهده دندانهایتان توسط پزشک , مشخص شدن هزینه های کلی , نوع ایمپلنتهای مورد نیازتان و دریافت مشاوره با پزشکان و امور مالی کلینیک یاس در مورد نحوه پرداخت اقساطی به توافق برسید.

نحوه پرداخت اقساطی هزینه ها

در نظر داشته باشید که برای دریافت خدمات ایمپلنت اقساطی بیمار باید حداقل نیمی از هزینه کلی درمانش را ابتدا پرداخت کند و 50 درصد هزینه را با توافق بصورت اقساطی در مدت 3 تا 6 ماه در چند قسط پرداخت نماید.

28 Jan 2018